цікаві факти про сплячих собак

цікаві факти про сплячих собак

спати з домашніми тваринами

Типи поведінки, які спостерігав Ян, поширені, сказав нейробіолог Маркос Франк, професор Університету штату Вашингтон, який вивчає функцію сну у тварин. “Я бачив це на своїх власних собаках. Вони бігають, скиглить, гавкатимуть і прокидаються, ніби не знають, де вони“, – сказав він. Про що насправді мріє Джун? Сплячі життя тварин викликали цікавість людей протягом тисячоліть, але чітких відповідей було невловимими. «Якби собака могла дати нам звіт, то, можливо, ми могли б відповісти на запитання», — сказав Френк. До того часу нам доведеться займатися наукою. Ось що ми знаємо.

посмикування??

Мимовільні м’язові ривки, які називаються міоклонусами, поширені як у собак, так і у людей. Це те, що ви бачите, коли кінцівки і лапи собаки тремтять або постійно рухаються під час сну. Найчастіше це відбувається під час швидкого сну. Миготіння очей також асоціюється з REM. А у людей швидкий сон історично асоціювався з яскравими сновидіннями. Це етап, коли у вас є дивні, повнокольорові враження, про які ви не можете дочекатися, щоб розповісти своїй родині за сніданком.
Згідно з дослідженням 1977 року, опублікованим журналом Physiology & Behavior, собаки отримують багато швидкого сну, який становить близько 12% їхнього життя. І оскільки інші аспекти сну у собак дуже нагадують наш, вчені сказали, що вони вважають, що паралелі можуть поширюватися на сновидіння. «Від собак до людей більшість ссавців демонструють однакові основні стани сну», – сказав Френк. «Ми не можемо однозначно сказати, що собаки відчувають такі переживання, як ми, коли ми мріємо, але важко не уявити, що вони є».
цікаві факти про сплячих собак

одержимий

Вважається, що для людей швидкий сон відіграє певну роль у консолідації пам’яті. Є деякі докази, що він діє так само для тварин. У дослідженні 2001 року, опублікованому в журналі Neuron, дослідники, які спостерігали за активністю мозкових хвиль у сплячих щурів, прийшли до висновку, що тварини відтворюють події дня. Коли щури пробігли круговий лабіринт перед тим, як дрейфувати, вони, здавалося, повторювали фрагменти свого лабіринту під час сну. А в 2017 році дослідження, опубліковане в журналі Scientific Reports, показало, що собаки можуть використовувати час сну, щоб зміцнити спогади, створені під час неспання. Собаки, які брали участь у дослідженні, почали з навчання виконувати нові голосові команди.

Через тиждень після початкового навчання тварини, які спали, а не грали, після уроку змогли виконати пов’язане завдання краще, ніж їхні колеги з контрольної групи. Можливо, вони теж відтворювали події дня уві сні. Коли собаки сплять, «немає причин не вірити, що вони не переживають якийсь попередній досвід», — сказав Марк Бекофф, почесний професор екології та еволюційної біології в Університеті Колорадо Боулдер і автор книги «Собаче конфіденційність: чому собаки». Робіть те, що вони роблять».

«Уві сні ви дійсно бачите, як діє сила розуму», — сказав Пенья-Гусман. «Це дійсно потужне нагадування про те, наскільки ми недооцінювали та недосліджували тварин і наскільки тваринний розум залишається цією недослідженою територією, про яку ми знаємо відносно мало».

 

Related Post

6 світова кав'ярня

6 світова кав’ярня6 світова кав’ярня

навколо кави додому Кав’ярня, кав’ярня або навіть кав’ярня – це фактично заклад, де в основному пропонують каву різних сортів, особливо каву, капучіно та латте. У деяких кав’ярнях на додаток до